Izdvajamo

7.kolo Regionalne lige -Zapad naše Bratstvo Kozarac je gostovalo u Bos.Kostajnici kod FK Partizan.I ovu utakmicu naši nomci su dobro otvorili tako da smo poveli sa 0:1, no međutim domaćin je vrlo brzo konsolidirao svoje redove tako da su se veoma brzo vratimi u utakmicu te na poluvrijeme otisli i sa prednošću od 2:1.Trener Kararic na poluvremenu traži još veću ozbiljnost od naših igraća, tako da odmah po početku 2. pomuvremena izjednačujemo evro golom naseg napadača Brkića. U želji da preokrenemo meč krenuli smo u nastavak meča dosta otvoreno i napadački, sto je domačin iskoristio i iz dva kontra napada matirao našeg golmana. Tako da je krajnji rezultat bio 4:2. Ovim puten u ime uprave želim da se zahvalim našim navijačima koji su i ovaj put bili u većem broju od donaćih. O sudcima nebi pričao jer oni su priča posebna, njima bi trebali dase pozabave organi u savezu.