Izdvajamo

 

Danas drugi dan biciklističkog maratona Cirih-Bihać-Srebrenica-Kozarac, Sabit Džonlagić sa članovima Biciklističkog Kluba St.Margrethen Švicarska vozio na relaciji Rorschah(CH)-Insbruck(A) 202 km

"Ako je juče bila lagana vožnja bez uspona i napora današnja je odvezena i za jučer i za danas.
Arlbergpass nas je dobro oznojio,dosta vjetra bilo ali stigli smo na današnji cilj zdravi i bez kvarova", kazao je Sabit za Kozarac.eu

Sutra nastavljaju vožnju kroz Austriju.

Kad smo živjeli dole u Bosni uvijek smo se veselili tom četvrtku i da idemo na pijacu i vidimo nekog od poznati, a sad zahvaljujući Caji opet se veselimo četvrtku jer nas naš dragi Caja uvijek obraduje sa novim slikama i svojim izvještajem. Veliko ti hvala i da te dragi Allah dž.š. nagradi za tvoje dobro koje činis. Veliki selam svima.

Četvrtak
Refika , 30. July 2011