Izdvajamo

 

Nova saobraćajka na putu Prijedor-Banjaluka ovog četvrtka popodne.

Kako saznajemo, do nezgode je došlo oko 14:45 časova u mjestu Kozaruša, grad Prijedor.

Prema riječima vozača sa terena, saobraćaj se odvija usporeno.

Nezvanično, u nezgodi je učestvovao putnički automobil “Reno” i još jedno vozilo koje se udaljilo sa lica mjesta.

Za sada nemamo informaciju da li je bilo povrijeđenih osoba.

Vozači oprez, prilagodite svoju vožnju uslovima na putu i poštujte saobraćajne propise.

Tekst i foto – Aleksandar Drakulić/Nijaz-Caja Huremović – www prijedordanas.com

Kad smo živjeli dole u Bosni uvijek smo se veselili tom četvrtku i da idemo na pijacu i vidimo nekog od poznati, a sad zahvaljujući Caji opet se veselimo četvrtku jer nas naš dragi Caja uvijek obraduje sa novim slikama i svojim izvještajem. Veliko ti hvala i da te dragi Allah dž.š. nagradi za tvoje dobro koje činis. Veliki selam svima.

Četvrtak
Refika , 30. July 2011