
Nova saobraćajka kod Prijedora ovog petka poslijepodne.
Kako saznajemo do nezgode je došlo oko juće 18:10 časova na magistralnom putu Prijedor-banjaluka u mjestu Kozarac, grad Prijedor.
Došlo je do sudara tri putnička automobila.
Nezvanično, u pitanju su “BMW”, “Mercedes” i “Opel”.

Za sada nemamo informacija da li je bilo povrijeđenih osoba.
uviđaj su obavili policijski službenici PS za bezbjednost saobraćaja Prijedor.
Vozači oprez, prilagodite svoju vožnju uslovima na putu i poštujte saobraćajne propise.
Tekst i foto – Aleksandar Drakulić/Nijaz Huremović – www.prijedordanas.com



