Izdvajamo

 

Nova saobraćajka u Kozarcu ovog petka popodne.

Kako saznajemo do nezgode je došlo oko 14:20 časova na putu Prijedor-Banjaluka u mjestu Kozarac, na raskrsnici.

Došlo je do sudara putničkih automobila “Golf” i “Audi”.

Za sada nemamo informacija da li je bilo povrijeđenih osoba.

Na vozilima je pričinjena materijalna šteta.

Uviđaj su obavili policijski službenici PS za bezbjednost saobraćaja Prijedor.

Tokom njegovog trajanja saobraćaj na ovom dijelu puta bio je usporen.

Vozači oprez, prilagodite svoju vožnju uslovima na putu i poštujte saobraćajne propise.

Tekst i foto – Aleksandar Drakulić/Nijaz Huremović – www.prijedordanas.com

Ćutanje je teže od laži, jer čak i najveća laž podrazumijeva ma i najmanju mjeru istine, a ćutanje čak i nju ignoriše.

Borislav Pekić