Izdvajamo

Traži se 1 radnica za administrativne poslove.

Opis posla

- uredski posao
- administrativni poslovi
- priprema podataka i izrada podloga za poslovne izvještaje
- prikupljanje i obrada podataka te analize tržišta
- kontakiranje klijenata putem e-maila i telefona,
- izrada ponuda, računa i ostalog.
- ostali administartivno komercijalni poslovi

Uvjeti

- ženska osoba

- SS ili VSS - ekonomski smjer

Stručna sprema:

Srednja ili visoka stručna sprema
Jezici: Engleski, Njemački (prednost)
Vještine: Rad na računaru, Word, Excel, Outlook

Šta nudimo

- Zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vrijeme, uz probni rok od 3 mjeseca.

Plata - prema dogovoru

Kontakt: 052 344 494

Molim Vas molbe za poso i životopis slati na mail: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Teufik Kulašić podsjeća da je svaki drugi stanovnik prošao kroz prijedorske logore, te logor Manjaču. Blizu 2.500 Kozarčana ubijeno je, a njih još gotovo 600 nije pronađeno.