Izdvajamo

 


Danas i juče Udruženje žena "Kamičani 2015" podjelile su novogodišnje paketiće učenicima nižih razreda OŠ Ćirilo i Metodije u Trnopolju i svim učenicima OŠ Kamičani.
Zahvaljujemo se svima koji su bili dio ove akcije na bilo koji način,jer smo danas izmamili osmjehe za naše mališane, rekla je Aldijana Đonlagič-Jauzović, predsjednica udruženja žena "Kamičani 2015".

Kad smo živjeli dole u Bosni uvijek smo se veselili tom četvrtku i da idemo na pijacu i vidimo nekog od poznati, a sad zahvaljujući Caji opet se veselimo četvrtku jer nas naš dragi Caja uvijek obraduje sa novim slikama i svojim izvještajem. Veliko ti hvala i da te dragi Allah dž.š. nagradi za tvoje dobro koje činis. Veliki selam svima.

Četvrtak
Refika , 30. July 2011