Izdvajamo

Omladinski pogon FK Bratsvo Kozarac - Juniori danas su na gradskom stadionu Prijedor igrali finale kupa grada Prijedora gdje su savladali ekipu FK Radnik sa rezltatom 1:0 tako da je naš klub još jednom pokazao da uz prvu ekipu našeg kluba koje je u novom rangu takmišenja ove sezone osvojilo fenomenalno 3 mjesto, da se veliki trud i napor sviju ljudi našeg kluba ulaze u naš omladinski pogon 4.selekcije a kao epilog i rezultat rada naše djece, trenera, roditelja i svih naših simpatizera i sponzora je i ovaj današnji sportski podvig čemu nam mogu pozavidjeti i mnogo veći klubovi u našem okruženju.

Admir Đonlagić


Poziv u akciju za kupovinu zemljišta za proširenje Šehidskog mezarja u Kamičanima

Neumitno se bliži dan kada će Vam postaviti pitanje: “Tata, gdje si ti bio kada su ubijali djecu po Prijedoru?”

Fikret Bačić